top of page

Na czas... Bezbłędnie... Przyjazny naturze...

Śledź i zarządzać wysyłkami magazynowymi z pełną kontrolą...

Odprawy celne importowe i eksportowe...

Image by Renaldo Matamoro

USŁUGI

TRANSPORT

LOGISTYK

USŁUGI CELNE

Erka Trans to młoda firma, która dzięki nowej flocie szybko się rozwija w transporcie międzynarodowym. Dzięki 41 nowym własnym pojazdom rozwija się z dnia na dzień, zapewnia swoim klientom kompleksowe i częściowe usługi transportowe w zakresie importu / eksportu tekstyliów, motoryzacji, towarów elektronicznych, przemysłowych, spozywcych, budowlanych, energetycznych i kosmetycznych.

Nasze ekologiczne systemy spełniające normę Euro 6 i najwyższej klasy ekologiczne systemy są pod stałym nadzorem przez całodobowy system GPS. Zapewniamy naszym klientom wysoką jakość i szybką obsługę dzięki naszemu bezproblemowemu systemowi obsługi.

Świadczymy usługi magazynowania i dystrybucji krajowej dla różnych sektorów, zarówno w Polsce, jak iw Turcji. Dzięki naszemu zaawansowanemu systemowi oprogramowania magazynowego możesz śledzić i zarządzać wysyłkami magazynowymi z pełną kontrolą.

Główne sektory:

Urządzenia domowe / Elektroniczne urządzenia gospodarstwa domowego / Handel detaliczny / Merchandising / Materiały eksploatacyjne do użytku domowego / Samochodowe części zamienne / Włókienniczy / Produkty czyszczące / Produkty przemysłowe

W imieniu naszych klientów realizujemy odprawy celne importowe i eksportowe w jak najkrótszym czasie z naszymi ekspertami.
 

  • Deklaracji importowych i eksportowych

  • T1 / T2 i Karnet Tir

  • Przygotowanie dokumentów A.TR, EUR1 i INF

  • Operacje wejścia i wyjścia ATA KARNET

  • Przygotowanie CMR i B / L

  • Usługi tranzytowe

Erka Trans działa głównie w Europie Wschodniej i Turcji, ale może obsługiwać na całym świecie.


TURCJA / BUŁGARIA / RUMUNIA / WĘGRY / SŁOWACJI / CZECHY / POLSKA

bottom of page